Ласкаво просимо на сайт торгівельної марки "Stevol"

У нас ви знайдете кращі варіанти керамограніта і керамічної плитки для вашого будинку або будь-якого іншого приміщення, підкресливши статусність нерухомості, і підвищивши її вартість. Завдяки різноманітності кольорів і колекцій, ви зможете вибрати керамограніт на будь-який смак!

Новинки

Широке застосування керамічного граніту в наші дні обумовлено унікальними характеристиками цього матеріалу, такими як міцність, зносостійкість, стійкість до механічних пошкоджень, а саме удари, падіння на нього важких предметів. Купити керамограніт оптом і в роздріб можна на нашому сайті. Торгова марка «Stevol» пропонує на вибір різні формати, типи поверхні і текстури. Великою популярністю користуються зразки, що імітують дерево і камінь, які стануть гарною заміною натуральним аналогам.
Керамограніт 60x60
Керамограніт 60x120
Керамограніт 80x80
Керамограніт 75x150
Керамограніт 120x120
Плитка 40x80
Сходи та база

5 причин, чому вигідно купувати плитку і керамограніт торгової марки «Stevol»:

1. Прийнятна ціна
Завдяки широкому асортименту керамограніту, кожен покупець зможе вибрати для себе найкращий варіант за ціною і дизайну. Також постійно оновлюється асортимент акційних пропозицій, який ви можете побачити в меню «Акції».
2. Широкий асортимент
Широкий асортимент керамограніта відповідатиме усім Вашим побажанням, а різноманітність варіантів і розмірів плитки зможуть втілити всі ваші мрії в реальність.
3. Екологічний і безпечний
Кожна плитка завезена офіційно, і відповідає міжнародним стандартам якості та екологічним нормам, що робить її використання безпечним.
4. Надійний постачальник
Протягом багатьох років ми пропонуємо виключно перевірений матеріал, який проходить декілька етапів перевірки. Тому покупець отримує саме те, що йому необхідно.
5. Професійність
Наша основна мета – це задоволений покупець. Менеджер нашої компанії завжди професійно зможе допомогти Вам у виборі плитки, і підкаже, виходячи з умов дизайну проекту і ваших побажань, який з варіантів найбільш практичний і найкращим чином підходить саме для Вас.